Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CLOTHILDE |
| Rozmer | 127x29x88 mm |
| Šírka | 127 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341103425 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 127 |
| Výška | 29 |
| Hĺbka | 88 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 127x29x88 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | clothilde |
| Váha | 0.222 |
kalkulačka