Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 36,7x78,5x74,7 cm |
| Šírka | 367 mm |
| Výška | 785 mm |
| Hĺbka | 747 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l, Splachovanie 6 l |
| Tvar | Rohové |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 24.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913951329 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť pri splachovacom mechanizme (v nádržke WC kombi alebo podomietkovej nádržke pri závesnom WC), ktorého vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 4 litrov. V prípade duálneho splachovania u malého tlačidla objem od 3 litrov a väčšieho tlačidla objem od 4,5 litra vody
| Váha | 24.9 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 367 |
| Výška | 785 |
| Hĺbka | 747 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,7x78,5x74,7 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Rohové |
| Výbava | Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka