Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CLEO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 300x95x100 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: s policou, Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341345252 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 300 |
| Výška | 95 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x95x100 mm |
| Dĺžka | 300 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov: s policou;Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ÁNO |
| séria | |
| Váha | 0.756 |
kalkulačka