Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,5x6x50 cm |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | D-tvar |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť / ks | 2.8200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830273 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký, zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

| Váha | 2.82 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 370x500x60 mm |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | D-tvar |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 360 |
| Výška | 60 |
| Hĺbka | 490 |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
kalkulačka