Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Max. pracovný tlak | 186 bar |
| Prietok | 7,5 l/min |
| Obsah valca | 196 ccm |
| Max. výkon motora | 3,8 kW / 3600 min⁻¹ |
| Teplota použitej vody | 2–50 ºC |
| Tlak prívodu vody | 1,4–7 bar |
| Objem nádrže | 3,6 l |
| Spotreba | 1,8 l/h |
| Štartovanie | ručné |
| Príslušenstvo | 5 dýz, 10 m hadica, pištoľ s hubicou |
| Hmotnosť | 28,1 kg |
| Rozmery (v × š × h) | 102 × 54 × 52 cm |
| Krytie | IP23 |
Motorový vysokotlakový čistič s výstupným tlakom až 186 bar
Ľahký motorový vysokotlakový čistič poskytuje vysoký čistiaci výkon vďaka tlaku vody na výstupe až 186 bar. Srdcom zariadenia je kvalitný HERON motor a čerpadlo talianskej značky AR, ktoré zabezpečujú vysoký výkon aj dlhú životnosť.
Stroj je určený na efektívne a rýchle čistenie povrchov z kameňa, dreva, kovu, plastu – chodníkov, terás, fasád domov, záhradného náradia, poľnohospodárskych strojov a ďalších plôch znečistených machom, riasami a nečistotami.
Hlavné využitie nachádza na stavbách, po povodniach, pri čistení áut, poľnohospodárskej techniky a na miestach, kde nie je dostupný elektrický prúd a je potrebné čistiť väčšie plochy.
Na jednu 3,6 l nádrž paliva je možné pracovať nepretržite približne 2 hodiny. V ráme je zabudovaná nádoba na saponát pre šampónovanie. Tlaková hadica s oceľovou výstuhou je vybavená rýchlospojkami na oboch koncoch a umožňuje aj prepojenie viacerých hadíc za sebou.
Sklopiteľné madlo a pevné kolesá umožňujú jednoduchý transport stroja. Súčasťou dodávky je 5 dýz (0º, 15º, 25º, 40º, šampónovanie), 10 m tlaková hadica s rýchlospojkami a striekacia pištoľ s hubicou.
Kompaktný motorový vysokotlakový čistič s tlakom až 186 bar, kvalitným motorom HERON a čerpadlom AR. Určený na rýchle a efektívne čistenie veľkých plôch bez potreby elektrického prúdu. Vhodný pre stavby, servisné práce, poľnohospodárstvo, čistenie techniky, vozidiel a znečistených povrchov.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| Váha | 32 |
kalkulačka