Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIMBURA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x75x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela mat |
| Dekor | Starobiela |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 22.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898426 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 750 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x75x50 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Starobiela |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | cimbura |
| Váha | 22 |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka