Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 240x490x220 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 490 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: viacposchodová, Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7640 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341331378 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 240 |
| Výška | 490 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 240x490x220 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: viacposchodová;Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
| Váha | 0.764 |
kalkulačka