Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 250x70x40 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Štvorháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836947 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.11 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 250 |
| Výška | 70 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 250x70x40 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
kalkulačka