Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | CHLOÉ |
| Rozmer | 79x111x79 mm |
| Priemer | 79 mm |
| Šírka | 79 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hĺbka | 79 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062858208 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.447 |
|---|---|
| Priemer zátky | 79 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 79 |
| Výška | 111 |
| Hĺbka | 79 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 79x111x79 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | chloé |
| Priemer | 79 |
kalkulačka