Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 188x83x69 cm |
| Dĺžka | 1880 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 690 mm |
| Objem | 210.00 l |
| Farba | Biela-čierna/nohy chróm |
| Materiál | Gelcoat |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 51.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729081111 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 51.72 |
| Farba | Biela-čierna/nohy chróm |
| Šírka | 800 |
| Výška | 710 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru;Inštalácia - sifón nad podlahu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 188x80x71 cm |
| Objem | 210 |
| Dĺžka | 1880 |
| Materiál | Gelcoat |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
kalkulačka