Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 136,4x7x2,5 cm |
| Šírka | 1364 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 1.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913114410 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 1364 |
| Výška | 70 |
| Hĺbka | 25 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 136,4x7x2,5 cm |
| Materiál | Hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.08 |
kalkulačka