Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 76,2x7x2,5 cm |
| Šírka | 762 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.6500 kg |
| EAN | 8590913991479 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 762 |
| Výška | 70 |
| Hĺbka | 25 |
| Rozmer | 76,2x7x2,5 cm |
| Materiál | Hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.65 |
kalkulačka