Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CATA |
|---|---|
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Príkon | 25.00 W |
| Prietok vzduchu | 130.00 m3/hod |
| Hluk | 49.00 dB |
| Počet otáčok | 2300 ot/min |
| Max. dĺžka odťahu | 13 m |
| Stupeň krytia | IPx4 |
| Napätie | 230 V |
| Hmotnosť / ks | 0.9740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248114387 |
| Taric | 84145995 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.595 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 190 |
| Výška | 190 |
| Hĺbka | 130 |
| Balenie | 1 |
| Priemer potrubia | 100 |
| Výkon | 130 |
| Hluk | 49 |
| Materiál | Plast |
| Príkon | 25 |
| Záruka | 2 roky |
| Stupeň krytia | IPx4 |
| Napätie | 230 |
| Max. dĺžka odťahu | 13 |
| Počet otáčok | 2300 |
| Prietok vzduchu | 130 |
kalkulačka