Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AB |
|---|---|
| Séria | CANTERBURY |
| Rozmer | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfny povrch |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Hrúbka | 10.50 mm |
| Hmotnosť / m2 | 18.9814 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8433019176343 |
| Taric | 69073000 |
| Záruka | 2 roky |
Tiež známa ako rozmerovo stabilné dlaždice. Je to dlaždice, ktorá bola mechanicky orezaná do určitej veľkosti potom, čo bola vypálená tak, aby jej okraje tvorili uhol 90°. Dosiahnutá jednotná veľkosť, rozmer súdržnosti a optimálnu presnosť dodávajú dlaždiciam čistejšie prevedení a menej odchýlok medzi jednotlivými dlaždicami.
Rektifikované dlaždice sú vhodné na pokládku s minimálnou škárou od 2 mm.
Matná glazura dlaždice.
Pohľadová strana dlaždice je upravená do plastického zobrazenia.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Váha | 18.9814 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 30x90 cm |
| Povrch | Mat;Reliéfny povrch |
| Počet ks v balení | 4 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 10.5 |
| Balenie obsahuje | 1.08 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | canterbury |
| Charakter | Kalibrovaná |
kalkulačka