Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 52x12x42 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 15.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122408 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 520 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 52x12x42 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Váha | 15.8 |
kalkulačka