Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x14x42 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 11.0600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877438 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 11.1 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 605 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60,5x42x14 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| 3D model | ANO |
| Výška | 140 |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
kalkulačka