Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 34x17 cm |
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyuretan |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729042709 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 5 rokov |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 0.18 |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 340 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 34x17 cm |
| Materiál | Polyuretan |
| Záruka | 5 rokov |
kalkulačka