Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BRAND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x80x3 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Hnedá |
| Dekor | Morený smrek |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913930522 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 30 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x80x3 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Morený smrek |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | brand |
| Váha | 6 |
| Tvar | Štvorec |
| Farba rámu | Hnedá |
| 3D model | ANO |
kalkulačka