Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | BORG |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1950 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 577 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 54.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931185 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Coated glass predstavuje jednu z najkvalitnejších úprav skla sprchových kútov. Ide o chemickú zlúčeninu zmesi polymérov, ktorá v spojení s katalyzátormi reaguje s kremičitanovými skupinami obsiahnutými v skle. Na sklenených plochách tak vytvára súvislú vrstvu filmu, ktorá vyplní mikropóry v skle a odpudzuje vodu. Vplyvom vodeodpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla. Aj keď dôjde k nepatrnému udržaniu menších kvapiek na skle, nedôjde k chemickej väzbe, sklo nebude narušené a nezošedne.
Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.

| Šírka | 900 |
|---|---|
| Výška | 1950 |
| Hĺbka | 900 |
| Balenie | 1 |
| Rádius | R550 |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 577 |
| séria | borg |
| Váha | 54 |
kalkulačka