Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | BAMBOOM |
| Rozmer | 74x110x74 mm |
| Šírka | 74 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 74 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2520 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341307229 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 74 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 74 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 74x110x74 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | bamboom |
| Váha | 0.252 |
kalkulačka