Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | BOLERO |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 164 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 107 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947865 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 161 |
| Hĺbka | 164 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Klasická |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 107 |
| séria | bolero |
| Váha | 1.21 |
| Priemer kartuše | 35 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka