Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK, SMALL |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x8x14 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940859 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 12 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 380 |
| Hĺbka | 140 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 38x8x14 cm |
| Materiál | Kameň |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Výška | 80 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka