Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK, SMALL |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 30x10x30 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| EAN | 8590913940835 |
| Taric | 68029910 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 18 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 300 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x10x30 cm |
| Materiál | Kameň |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| Výška | 100 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka