Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 132 mm |
| Hĺbka | 87 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnosť / ks | 0.0820 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913850998 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.1 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 132 |
| Hĺbka | 87 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka