Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Dĺžka hadice | 1200 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859847 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.94 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Vrátane držiaka s vyústením |
| Tvar | Retro |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hĺbka | 63 |
| Ostatní | Vrátane držiaka s vyústením |
| Rozmer prierezu tyče | 1200 |
| Dĺžka hadice | 1200 |
kalkulačka