Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 22 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hĺbka | 59 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| EAN | 8590913984587 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Šírka | 22 |
| Výška | 112 |
| Hĺbka | 59 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.47 |
kalkulačka