Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 83x196x135 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 196 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934155 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 83 |
| Výška | 196 |
| Hĺbka | 135 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 83x196x135 mm |
| Materiál | Plast |
| Objem dávkovača | 350 |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.325 |
kalkulačka