Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Priemer | 100 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.4280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856648 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 0.428 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Kruhové |
| Priemer zátky | 100 |
| Výška | 240 |
| Ostatní | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
| Priemer | 100 |
| Ostatné | Jedna funkcia;Set: + držiak + hadica;AntiCalc |
kalkulačka