Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Séria | BELLAGIO |
| Rozmer | 505x625x320 mm |
| Šírka | 505 mm |
| Výška | 625 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Textilné |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 7.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8013217267601 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.82 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 505 |
| Výška | 625 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 505x625x320 mm |
| Materiál | Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | bellagio |
| Druh | Kôš na bielizeň |
kalkulačka