Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEBÉ |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 1068 mm |
| Hĺbka | 187 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 855 mm |
| Hmotnosť / ks | 11.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936166 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 46 |
| Výška | 1068 |
| Hĺbka | 326 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bebé |
| Váha | 11.509 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Výška výtoku | 855 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka