Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEBÉ |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | 1 výstup |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936319 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Bronz |
|---|---|
| Šírka | 106 |
| Výška | 156 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Jednocestné |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bebé |
| Váha | 1.296 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Ostatní | Jednocestné |
| Ostatné | Jednocestné |
| 3D model | ANO |
kalkulačka