Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | BARON |
| Výška | 1102 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Masáž, Dážď/Hmla |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 7.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 3.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878367 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 4 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 1102 |
| Hĺbka | 365 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 7.2 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 7 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | baron |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž;Hmla;Dážď/Masáž;Dážď/Hmla |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka