Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BARBO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 600x1626x89 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1626 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 160.00 W |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| EAN | 8590913935725 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 1600 |
| Hĺbka | 88 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 600x1600x88 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Príkon | 160 |
| séria | |
| Váha | 6 |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ANO |
kalkulačka