Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SNOW |
| Rozmer | 500x1900x40 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na opretie |
| Hmotnosť / ks | 1.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341062456 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.93 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 500 |
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 500x1900x40 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na opretie |
| séria | bambus |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka