Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 285 mm |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška, Otočné ramienko, Úsporná ECO kartuša |
| Hmotnosť / ks | 2.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913801839 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Systém úspory energie: V základnej polohe vyteká studená voda, nie vlažná ako pri bežných batériách.
| Váha | 2.64 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 345 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 42 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška;Otočné ramienko;Úsporná ECOstop kartuša |
| Tvar | Kruhové |
| Hĺbka | 265 |
| Výška výtoku | 285 |
| Ostatní | Výsuvná hubica/spŕška;Otočné ramienko;Úsporná ECO kartuša |
| Ostatné | Výsuvná hubica/spŕška;Otočné ramienko;Úsporná ECO kartuša |
kalkulačka