Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AXIA, SMALL pre umývadielka |
| Záruka | 6 rokov |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 64 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko, Iba studená voda |
| EAN | 8024587002716 |
| Taric | 84818019 |
| Hmotnosť / ks | 1.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.65 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 180 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Pre umývadielka;Iba studená voda |
| Tvar | Kruhové |
| Šírka | 70 |
| Hĺbka | 118 |
| Výška výtoku | 64 |
| Ostatní | Pre umývadielko;Iba studená voda |
| Ostatné | Pre umývadielko;Iba studená voda |
kalkulačka