Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AXIA |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587002778 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.35 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 155 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | axia |
| Šírka | 217 |
| Výška | 140 |
kalkulačka