Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Skrinky AVICE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x50x48 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 16.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852855 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Váha | 16.2 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 480 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x50x48 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Spomaľovacie pánty;Bezúchytkové otváranie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | skrinky avice, oliver |
| 3D model | ANO |
kalkulačka