Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 75x39 cm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub starobiely |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Hmotnosť / ks | 9.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881091 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9.08 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 750 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x39 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub starobiely |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka