Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Parametre:
Balenie obsahuje:
Vyrobené v Českej republike.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Prietok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852930 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.7 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 210 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Bezdotykové ovládanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | senzorové |
| Ostatní | Bezdotykové ovládanie |
| Prietok (3 bar) | 6 |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
kalkulačka