Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x11 cm |
| Priemer | 380 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919589 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 rokov |
| Priemer zátky | 380 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Šírka | 380 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 380 |
| Rozmer | 38x11 cm |
| Materiál | Nerez |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Tenkostenné;S výpustí |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | aurum |
| Váha | 5.9 |
| Priemer | 380 |
| 3D model | ANO |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
kalkulačka