Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x10x35,2 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 352 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 8.2000 kg |
| EAN | 8590913919541 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 rokov |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Farba | Zlato |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 352 |
| Rozmer | 50x10x35,2 cm |
| Materiál | Nerez |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Tenkostenné;S výpustí |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | aurum |
| Váha | 8.2 |
| 3D model | ANO |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
kalkulačka