Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLITER |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 293 mm |
| Hĺbka | 181 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 199 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932199 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 59 |
| Výška | 292 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Vysoká umývadlová;Vysoká umývadlová s predĺženou hubicou |
| Tvar | Dizajn |
| séria | soliter |
| Váha | 2.35 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Hĺbka | 181 |
| Výška výtoku | 199 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka