Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 408x410x360 mm |
| Priemer | 360 mm |
| Šírka | 408 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Drevo |
| Materiál | Masiv drevo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 4.3101 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913115868 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 360 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 408 |
| Výška | 410 |
| Hĺbka | 360 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 408x410x360 mm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Drevo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 150 |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 4.3101 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka