Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 28x11 cm |
| Priemer | 280 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907944 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3 |
|---|---|
| Priemer zátky | 280 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 280 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 280 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 28x11 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | small |
| Priemer | 280 |