Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 2084 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Biela, Čierna |
| Materiál | MDF, Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 38.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892301 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 38.7 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 2084 |
| Výška | 400 |
| Hĺbka | 490 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
kalkulačka