Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 220x51,5 cm |
| Šírka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Ostatné | Farebná doska |
| Hmotnosť / ks | 48.9400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892158 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Váha | 48.94 |
|---|---|
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 2200 |
| Výška | 178 |
| Hĺbka | 515 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 220x51,5 cm |
| Materiál | Rockstone |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru;Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Do nábytku |
| séria | aruba |
| Ostatné | Farebná doska |
kalkulačka






