Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AROWANA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35x90 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 900 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 6.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883842 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 6.79 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 350 |
| Výška | 900 |
| Hĺbka | 20 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x90 cm |
| Materiál | Hliník |
| Výbava | Otočné o 90°;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | arowana |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Čierna |
| 3D model | ANO |
kalkulačka