Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 33.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913942969 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.

| Šírka | 800 |
|---|---|
| Výška | 1850 |
| Hĺbka | 800 |
| Balenie | 1 |
| Rádius | R550 |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 4 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 510 |
| Váha | 33 |
kalkulačka