Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 104x374x104 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 374 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.6120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095850 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Váha | 1.566 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 104 |
| Výška | 374 |
| Hĺbka | 104 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 104x374x104 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | aries |
kalkulačka